nieuws

test

Nieuw ATANA bestuurslid

Swati Sen Gupta treedt toe als penningmeester.

Atanezen in besturen

Overzicht van recente matches van atanazen in besturen, raden van toezicht en adviesfuncties.

7 Aanbevelingen Diversiteit aan de Top Kabinetsformatie

Geen enkel partijprogramma bevat een aanpak die de doorbraak zal veroorzaken waar Nederland op zit te wachten. Hier zijn onze aanbevelingen.

nieuwsbericht

Atanezen in besturen

10-01-2017

Overzicht van atanezen in besturen, raden van toezicht en adviesfunties:

- Visitatiecommissie cultuurnota 2017 - 2020 Utrecht
  (leden: Karolina Spaic, Ernestine Comvalius, Anna Elfers, Yara Calvalcanti Araujo
  en Johan Idema)
- Urban Myth (Bestuur, Jacqueline Stolberg-Arends)
- Henny Jurriëns Foundation (Bestuur, Nita Gharbharan Manurat)
- Stadsdeelbestuur Amsterdam Zuidoost (voorzitter, Tanja Jadnanansingh)
- Rode Kruis Amsterdam Amstelland (Bestuursvoorzitter, Jerry Straub)
- Adviescommissie Culturele Projecten (voorzitter, Marisa Monsanto)
- Stichting Lezen (RvT, Shay Krueger)
- Kempenaerstudio (Bestuur, Tiemen van Willenswaard)
- Fonds voor Cultuurparticipatie (RvT - Don Ceder)
- RTV Utrecht (RvT - Ruth Sival-Groeneveld)
- Pharos (Raad van Toezicht, Nursen Unlu)
- OnFile (Bestuur, Sander Terphuis, Sergei Kreso)
- Theater Festival (RvT, Rubina Boasman)
- Flevomeer Bibliotheken (RvT, Fatiha el Hamdaoui)
- Movies That Mattter (Bestuur, Kiran Sukul)
- Stimuleringsfonds voor de Creatieve Industrie (RvT, Natalie Holwijn)
- Storytelling Centre (Bestuur, John Serkei)
- Silbersee (Bestuur, Marisa Monsanto, Gilbert Vanblarcum)
- Stichting Mouflon Other Futures (Bestuur, Gina Dumfries)
- Jury CCD Award (lid, Manon Pattynama)
- Adviescommissie CCD Award (Noraly Beyer en John Serkei)
- Paradiso Melkweg Productiehuis (RvT, Mark Fuchs)
- Vluchtelingenwerk (RvT, Keyvan Shahbazi)
- Rode Kruis Haaglanden (regiobestuur, Jaimani Ladi, Sharon Zoutendijk)
- Theater Artemis (RvT, Serkan Cengiz)
- Passionate Bulkboek (Bestuur, Soraya Putman, Munish Ramlal)
- Nederlands Letterenfonds (RvT, Claudia Zuidema)
- Denktank Toekomstbeeld OV (Manon Pattynama, Cihan Bugdaci, Farid Tabarki)
- Leerokest (RvT, Anita van der Wielen)
- VIG (Cemil Yilmaz, adviseur)
- World Music Forum (bestuur, Roy Budjhawan)
- Educatieve Televisie (bestuur, Vincent Hooplot)
- Bibliotheken Amstelland (RvT, Claudia Zuidema)
- Amsterdams Fonds voor de Kunst (voorzitters Jacinta Duttenhofer, Sedat Bugdaci, Yasmine Tümer)
- Raad voor Cultuur (Behrang Mousavi, Artwell Cain, adviseurs)
- Amsterdamse JeugdteJAterschool (bestuur, Jerry Straub, Sabri Riahi)
- Theater DeGasten (bestuur, Pearl Dias)
- ROC Mondriaan (RvT, Diantha Rumahlewang)
- Nisa4Nisa (bestuur, Ingrid Romeijn)
- Vrienden van het Museon (bestuur, Saja Chander)
- SGK Sportbelang (bestuur, Raman Madan)
- Urban Myth (bestuur, Aroen Jagroep)
- Van Leth Productions (bestuur, Munish Ramlal)
- Cultuurhuis Kanaleneiland (RvT, Chandra Verstappen, Linda Nooitmeer)
- NVTC (bestuur, Roger Dayala)
- Urban Myth (bestuur, Bertien Minco, Edward John Paulina)

naar nieuwsoverzicht