nieuws

test

Atanezen in besturen

Overzicht van recente matches van atanazen in besturen, raden van toezicht en adviesfuncties.

Crash Course Cultureel Ondernemerschap

Crash Course Cultureel Ondernemerschap voor leidinggevenden van kleine culturele instellingen en zelfstandig ondernemers (ZZP'ers) in de cultuursector. Vroegboekkorting tot 1 april 2017

7 Aanbevelingen Diversiteit aan de Top Kabinetsformatie

Geen enkel partijprogramma bevat een aanpak die de doorbraak zal veroorzaken waar Nederland op zit te wachten. Hier zijn onze aanbevelingen.

ATANA incompany

De ATANA bestuurders-training in 1 dag - voor bedrijven die hun personeel de tools willen geven maatschappelijk aan de slag te gaan in een bestuur of raad van toezicht.

lezingen atana-sociëteit 2000 – 2016

De afgelopen jaren hebben inleiders met een uiteenlopende achtergrond een lezing gegeven op de atana-sociëteit.

Seizoen 2015 - 2016

Jetta Klijnsma (staatssecretaris SZW)
Antoin Deul (voorzitter NinSee)
Talitha Muusse (Stichting Blikverruimers)
Igor Ivakic (directeur van het Nederlands Centrum voor Jeugdgezondheid)
Robert Vuijsje (schrijver)
Babs Gons (performer)
Esther Duysker (toneelschrijver)
Mathijs Verboom (Hoofddocent Writing for Performance, HKU)
Mohamed Mahdi (directeur El Hizjra)

Seizoen 2014 - 2015

Jan Zoet (directeur Toneelschool Amsterdam)
Peter Eversteijn (De Theatervooropleiding Amsterdam/TGA)
Sigrun Jording (manager Art & Entertainment ROC Amsterdam)
Saundra Williams (manager Art Krater en Community Bijlmer Parktheater)
Raja Felgata (De Kleurrijke Top 100)
Quinsy Gario (kunstenaar)
Boudewijn de Blij (directeur Fonds 1818)

Seizoen 2013 - 2014

Doekle Terpstra (bestuursvoorzitter Hogeschool Inholland) & Saskia Laseur (notaris Van Doorne)
Josien Buijs (hoofd marketing en communicatie Filmhuis Den Haag), Eddy Appels (directeur Beeld voor Beeld) en Jerome van Dam (Filmhuis Lumen Delft)
O Fino da Bossa - atana special op het DRONGO festival
Marco de Souza (directeur Leerorkest) en Henriëtte Post (directeur Fonds Podiumkunsten)
Diederick Santer (voormalig producent BBC), Theu Boermans (artistiek directeur Nationaal Toneel), Joost de Wolf (hoofd drama VPRO), Robert Kievit (hoofd drama VARA)

Seizoen 2012 - 2013

Giep Hagoort (Hoogleraar UU) & Marco de Goede (Groenlinks)
Raymi Sambi (acteur) & Betty Post (Kemna Casting)
Simon Reinink (algemeen directeur Het Concertgebouw)
Sylvia Dornseiffer (directeur Amsterdams Fonds voor de Kunst)

Seizoen 2011 - 2012

Sandra den Hamer (directeur EYE Film Instituut)
Willemijn Maas (directeur AVRO)
Ivo van Hove (directeur Toneelgroep Amsterdam)
Constant Meijers (hoofdredacteur TM)

Seizoen 2010 - 2011

Ryclef Rienstra (directeur VandenEnde Foundation)
Wim Pijbes (directeur Rijksmuseum)
Jörgen Raymann - Night of Nights (cabaretier)
Valentijn Byvanck (directeur Nationaal Historisch Museum)

Seizoen 2009 - 2010

Kabinet van de Toekomst (John Leerdam, Marieke Schoenmakers, Munish Ramlal, Mohamed Mahdi, John Goring en Hong Tong Wu)
George Lawson (directeur Fonds Podiumkunsten)
Jacques Wallage (bijzonder hoogleraar integratie & openbaar bestuur, Groningen)
Stephen Hodes (directeur LAgroup)

Seizoen 2008 - 2009

Pim van Klink (Kunsteconoom)
Heleen Mees (columnist) en Freek Ossel (wethouder Diversiteit en Grote Stedenbeleid Amsterdam)
Farid Tabarki en Joop Hazenberg (Denktank Prospect)
Russell Shorto (directeurJohn Adams Institute)

Seizoen 2007 - 2008

International Institute for the Study of Islam in the modern world
Ella Vogelaar (minister Wonen, Wijken en Integratie)
Richard Hermans (Erfgoed Nederland)
Adriaan van Dis

Seizoen 2006 - 2007

Els Swaab (voorzitter Raad voor Cultuur)
Jo Houben (directeur Kunstenaars & Co)
Floris de Gelder (directeur Van Speelklok tot Pierement)
Ernst Veen (directeur Hermitage)
Carolien Gehrels (wethouder Cultuur, Amsterdam)

Seizoen 2005 - 2006

Jo Coenen (bouwmeester) en Hans van Velzen
(dir. Openbare Bibliotheek Amsterdam)
Prem Radakishun (televisiemaker)
Anthony Murell (curator)
Giep Hagoort (lector HKU)
Ferry Houterman (Kamer van Koophandel)
Mickey Huibregtsen (Club van 100)
Ruud Lubbers (oud-minister president)

Seizoen 2004-2005

Willem Stegeman (directeur FunX)
Erik Gerritsen (directeur Concertgebouw)
Khaldoun Elmecky (directeur Theater Cosmic)
Geert Mak (schrijver)
Sonja de Leeuw (CHICAM)
Hans Dijkstal (politicus)
Jörgen Tjong a Fong (theatermaker)
Phon van den Biesen (advocaat)

Seizoen 2003-2004

Anil Ramdas (Directeur van De Balie)
Jan Marijnissen (Fractievoorzitter Socialistische Partij)
Eduard Nazarski (Directeur Vluchtelingenwerk)
Kees Mout ( General Counsel van de directie van de Nederlandsche Bank)
Medy van der Laan ( Staatssecretaris Cultuur)
Ruud Koopmans

Seizoen 2002-2003

Theo Schuyt (Hoogleraar filantropie)
Aaron Betsky (Directeur Nederlands Architectuur Instituut)
Pim Mol (Managing director MeesPierson)
Paul Faber (Conservator Tropeninstituut)
Marcel la Rose (Directeur ondernemersvereniging Amsterdam Zuidoost)
Hedy d'Ancona (Oud-minister van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur, voormalig Europarlementariër en thans voorzitter van NOVIB en vice-voorzitter Oxfam International)
Hannah Belliot (Wethouder Cultuur Amsterdam)

Seizoen 2001-2002

Ulli Jessurun d'Oliviera Emeritus (Hoogleraar migratierecht)
Alexander Rinnooy Kan (Raad van Bestuur ING Groep N.V.)
Jeremy Bossevain (Auteur "Friends of friends")
Mavis Carrilho (Directeur I-Nova)
Ahmed Aboutaleb (Directeur FORUM)
Roger van Boxtel (Oud-minister Grotestedenbeleid)
Bertus Hendriks (Midden-Oosten deskundige)
Rick van der Ploeg (Oud-staatssecretaris Cultuur)

Seizoen 2000-2001

Donald Wieringa (Directeur Phenix Foundation)
Cees de Graaff (Oud-directeur Arti et Amicitae)
Naseem Khan (The Britisch Council)
Alida Neslo (Directeur DasArts)
Ashok Bhalotra (Architect)
Rocky Tuhuteru (Journalist)